دیدار رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با مدیرکل راه و شهرسازی

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با مدیرکل راه و شهرسازی درخصوص بررسی مسایل جاری سازمان دیدار کرد.

میرمحمدسیدهاشمی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل ضمن تقدیر از حمایت های مدیرکل راه و شهرسازی از برنامه های هیات مدیره سازمان گفت: هیات مدیره سازمان در راستای ارایه خدمت به جامعه مهندسی خواستار حمایت و همراهی بیش از پیش دستگاه های نظارتی از اهداف تدوین شده می باشند.

سیدهاشمی ادامه داد: درصدد انجام تمامی امور در سازمان نظام مهندسی بصورت الکترونیکی هستیم و ارتقای کیفیت طراحی، بررسی، نظارت و اجرا در پروژه های ساختمانی یکی از اهداف اصلی و مهم هیات مدیره می باشد.

وی همچنین از دفاتر فنی و مهندسی بعنوان یکی از ارکان موثر در ارتقای کیفیت ساخت و ساز یاد کرد و گفت: دفاتر فنی درواقع تبلور و نمود کلی اعضای سازمان می باشند و احیای قانونمند دفاتر و در جهت رشد و ارتقای کیفیت ساخت و ساز موثر خواهد بود.

محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اشاره به آغاز فعالیت هیات رییسه سازمان در سال دوم دوره هشتم، گفت: لازمه ارایه خدمات شایسته به مردم و ارتقای سازمان، همدلی در بین اعضای هیات مدیره و سازمان است و باید سعی شود در این راستا گام های سازنده ای برداشته شود.

حیدری همچنین با اشاره به نقش اخلاق در جامعه گفت: باید بعنوان منتخبان جمع کثیری از تحصیل کردگان در سطح جامعه، الگوی مناسبی برای آیندگان باشیم.

وی گفت: اداره کل راه و شهرسازی در تمامی زمینه های فنی و مهندسی و ارتقای جایگاه مهندسان حمایت ویژه ای از سازمان نظام مهندسی خواهد کرد و باید اعضای سازمان نیز در زمینه طراحی، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی اهتمام ویژه ای داشته باشند.

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *