تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان و کشاورزی و منابع طبیعی منعقد شد

تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در راستای همکاری موثر و مفید، از حیث اجرایی نمودن ماده۱۴ قانون و موافقتنامه مورخ ۲۱/۸/۱۳۸۹وزارتخانه های کشور و راه و شهرسازی منعقد گردید.

میرمحمدسیدهاشمی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل ضمن ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم نامه گفت: این تفاهم نامه به منظور اجرایی نمودن قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در پروژه های ساختمانی مربوط به فعالیت های نظام مهندسی کشاورزی و بالابردن اصول ایمنی، بهره وری مناسب بناها، حفظ سرمایه های ملی و همچنین ایجاد اشتغال اعضای سازمان منعقد گردید.

سیدهاشمی، از همکاری و همراهی صمیمانه رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تقدیر کرد و گفت: تفاهم نامه منعقده به مدت یکسال از تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۸ اجرایی خواهد شد و در این مدت کلیه گردشکار امور مربوط به طراحی، نظارت و اجرا در ساختمان های واحدهای تولیدی و خدماتی کشاورزی به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

شهرام محمدی، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل نیز ضمن ابراز خوشحالی از عقد این تفاهم نامه گفت: سازمان های نظام مهندسی باتوجه به ماهیت تخصصی خود، باید کلیه امور سازمانی را برمبنای قوانین و مقررات و اصول علمی انجام دهند و این تفاهم نیز در همین راستا منعقد می گردد.

محمدی اجرایی شرح خدمات مهندسی ساختمان را در تمامی پروژه های ساختمانی یک الزام عنوان کرد و افزود: کلیه امور ساختمانی باید براساس قوانین حوزه ی ساخت و ساز و با روش های علمی و در جهت صیانت از حقوق بهره برداران و حفظ سرمایه های ملی طراحی، نظارت و اجرا شود.

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *